Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky na výstavách/ assessments on exhibitions:

Datum

Date

Místo a druh

Place, type

Třída, ocenění

Class, assessment

Posuzovatel/ka

Critic

14.8.2005

Rožnov pod Radhoštěm, klub.výst./

club exhibition

Dorost, velmi nadějná 2/

Juniors, very promising 2

pan Karel Hořák

12.2.2006

Mezinárodní výstava CACIB-FCI Brno/

International exh. CACIB-FCI Brno

Třída mladých, výborná 2/

Young Class, excellent 2

paní Dolejšová

6.8.2006

Hradisko,

klubová výstava/

club exhibition

Třída střední, výborná 1, CAC/

Middle Class,

excellent 1, CAC

Dr. Pawel Szemraj

9.9.2006

Nitra,

klubová výstava/

club exhibition

Třída střední, výborná 1/

Middle Class, excellent 1

pan Bedrich Meszáros

13.1.2007

Olomouc,

klubová výstava/

club exhibition

Třída střední, výborná 1, CAC/

Middle Class,

excellent 1, CAC

pan Karel Hořák

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Posudky:

14.8.2005: 6ti měsíční fena, výborná široká hlava, tmavé oko, perfektní ucho, mohutná kostra i hrudník, přestavěná záď a rozházený pohyb svědčí o vývoji zvířete. Skus nůžkový, plnochrupá.

a bitch, 6 months old, excellent wide head, a dark eye, a perfect ear, a robust skeleton and thorax, higgledy-piggledy movement proves that the animal is  developing. Scissor bite, all teeth.  

12.2.2006: Dobře stavěná fena, s korektní hlavou, správné ucho, tmavé oko, korektní čenich, skus nůžkový, krátký hřbet, lehce přestavěná bedra, správně nasazený a nesený ocas, správné předhrudí, hrudní končetiny pevné a rovné, pánevní lehce strmější, dobře osrstěná a předvedená./

A well built bitch, with a correct head, a proper ear, a dark eye, a correct nose, scissor bite, a short back, a tail correctly embattled and held,  a correct chest, pectoral limbs are strong and  straight, pelvic limbs slightly steep, a good quality of hair, well  presented.  

6.8.2006: Elegantní fena, velmi dobrých proporcí i formátu, mohutná hlava dobrého výrazu, uši dobře nasazené i nošené, oko by mohlo být tmavší, skus nůžkový, dobré postavení končetin, plynulá v pohybu./

An elegant bitch, very good proportion and format, a strong head with correct expression, ears are well embattled and held, an eye could be darker, scissor bite, good position of limbs, fluent in motion.  

9.9.2006: Dobrá výška, typická sučin. hlava, plnochrupá, tmavohnedé oko, dobré ucho, výborný pigment, dobrý krk, vyznačený kohútik, volnejší chrbát, dobrý chvost, predné konč. rovné, uši – postoj v radu aj v pohybe, hrudník priestorný, štandard. srsť. Farba tmavo vlkosivá, dobrá maska./

Good height, a typical female head, with all teeth, a dark brown eye, a good ear, excellent pigment, good neck, freer back, a good tail, pectoral limbs are straight, ears – good position while moving, a robust thorax,  standard hair. Dark wolf grey colour, a good mask.  

13.1.2007: 2-letá fena, typická hlava, s tmavou maskou, kde bych si přál tmavší oko, správné ucho, výborná kostra i hrudník, nepatrně přestavěná záď je vyrovnávána výborným úhlením PK, = dobrý pohyb. Skus nůžkový, plnochrupá./

a two years old female, a typical head with dark mask where I would wish a darker eye,  a correct ear, an excellent skeleton and thorax, an excellent angle of pectoral limbs = good in movement. Scissor bite, with all teeth.

 

 usnula s výhrou první výstavy v 5 měsících:)Obrazek